Prohlídka Nairobi

Prohlídka Nairobi – africké Mekky

Ať už právě začínáte svůj pobyt v Keni nebo se připravujete na zpáteční cestu domů na konci své dovolené, v Nairobi najdete rozmanité městské prostředí, kde můžete strávit jeden nebo dva dny zkoumáním mnoha atrakcí.

Prohlídka města Nairobi s kvalifikovaným a zkušeným průvodcem, který nejen zajistí vaši bezpečnost, ale také efektivně řídí na silnicích s vysokým provozem, vám umožní užít si vše, co Nairobi nabízí.

Seznamte se s africkými hady a jinými zvířaty v hadím parku Nairobi. Nebo navštivte Národní muzeum Nairobi, kde jsou vystaveny fosilie z východoafrických říčních údolí, z nichž mnohé vyprávějí nejranější příběhy lidstva. Vaše prohlídka města může také zahrnovat nákupní oblasti hlavního města, místní pouliční trhy, významné budovy a další zajímavosti.

Prohlídka Nairobi
Prohlídka Nairobi

Bohatá historie metropole Nairobi je nedílnou součástí toho, co se stalo známým jako „duch Nairobi“. Váš průvodce se s vámi podělí o příběh o tom, jak se bažiny vyvinuly v prosperující centrum obchodu a kultury v Keni během transformace, která začala příchodem železnice v roce 1899.

Mezi hlavní atrakce Nairobi patří:

 1. Safari v národním parku Nairobi
 2. Sloní sirotčinec Davida & Daphne Sheldrickových
 3. Prohlídka města Nairobi
 4. Národní muzeum Nairobi
 5. Hadí park v Nairobi
 6. Muzeum Karen Blixenové
 7. Žirafí centrum
 8. Kazuri korálky
 9. Stravování u masožravce (Carnivore Restaurant)
 10. Tradiční masajská boma
 11. Lesní rezervace Karura
 12. Galerie Nairobi
 13. Keňský národní archiv
 14. Prohlídka domu African Heritage House
 15. Aeroklub východní Afriky
 16. Železniční muzeum v Nairobi
 17. Čajová plantáž Limuru
 18. Rafting na divoké vodě Tana

Externí informace

Podrobnější informace o prohlídce Nairobi a jednotlivých zajímavostech města naleznete v anglickém článku CITY DAY TOUR EXPERIENCE IN NAIROBI WITH AFRICANMECCA. I my jsme z něj čerpali některé informace uvedené v tomto článku o Nairobi.

Kombinovaná aktivní dovolená

Do Keni pravděpodobně nepoletíte jen kvůli prohlídce Nairobi. Návštěvu města je možné kombinovat s odpočinkovým pobytem na keňských plážích a/nebo s klasickým keňským safari. A pokud byste chtěli být během vaší dovolené v Keni ještě aktivnější, můžeme pro vás připravit a zajistit výstup na Mount Kenya.

<< Návrat k nabídce dovolené v Keni