Proč s námi?

Tazama Africa Holidays byla založena a je dodnes řízena průvodcem s bohatými dlouholetými zkušenostmi v oblasti organizování safari a dalších zájezdů v Keni. To co nabízíme také velmi dobře známe. Můžete se spolehnout, že vám vždy poradíme a nabídneme takové služby, abyste za své peníze dostali co nejvíce zážitků a nepotkaly vás v Keni žádné nečekané problémy. Věříme, že spokojení a loajální zákazníci jsou nejlepší cestou pro budování naší společnosti.

Naši nabídku jsme zvyklí přizpůsobit vašim očekáváním a cenovým možnostem. Máme zkušenosti se skupinovými i privátními výlety, zajišťujeme ubytování u našich prověřených partnerů v různých cenových relacích (od kempů až po luxusní hotely) a pomůžeme vám vybrat ten nejlepší termín.

Naše ceny

Když si objednáte váš pobyt v Keni bez zprostředkovatelů přímo od nás, keňské cestovní kanceláře, získáte kvalitní a prověřené služby za výhodnou cenu.

S námi se navíc nemusíte obávat velkých záloh, které by vám propadly, v případě, že byste na vaši dovolenou nemohli odjet z nějakých neočekávaných důvodů. Na rozdíl od jiných cestovních kanceláří, vyžadujících běžně 40-50% ceny dlouhou dobu předem, nám většinou stačí záloha kolem 20%. Zbytek můžete zaplatit až před vlastním zahájením objednaných služeb. A pokud budete muset dovolenou zrušit, prověříme a vyjednáme co nejlepší storno poplatky u všech ubytovacích zařízení a poskytovatelů dalších služeb, a co budeme moci, vám ze zálohy vrátíme.

Naši průvodci

Všichni naši průvodci jsou mají za sebou teoretickou přípravu ukončenou náročnými zkouškami i řadu let praxe. Jsou to lidé, kterým stoprocentně věříme, a kterým i vy můžete důvěřovat, že vám zajistí nezapomenutelnou a bezpečně strávenou dovolenou. Před každým trekem nebo výletem se s vámi naši průvodci setkají, poskytnou vám podrobné organizační a bezpečnostní informace, dohodnou s vámi podrobný itinerář, zkontrolují vaše vybavení a zodpoví jakékoliv last-minute dotazy. Vy tak budete vědět, že na vás během pobytu v Keni nečeká žádné nepříjemné překvapení.

Na naše průvodce se můžete spolehnout
Na naše průvodce se můžete spolehnout

V případě že věci nevyvíjí podle plánu, jsme k dispozici 24 hodin denně a 7 dní v týdnu na telefonu, tak aby bylo možné rychle reagovat na jakoukoliv vzniklou situaci.

Naše vozidla pro safari

Naše společnost Tazama Africa Holidays provozuje vlastní vozidla pro safari výlety. Používáme především automobily značky Toyota Land Cruiser a Toyota minivany. Proč? Protože jsou nejlepší. Především je pro nás důležitá jejich bezpečnost a spolehlivost.

Výhodou vozů Land Cruiser je především jejich lepší odpružení, zvýšené nápravy a tím i pohyblivost v těžším terénu, například v období dešťů.

Minivany jsou zase o něco pohodlnější a rychlejší při přesunech na delší vzdálenosti na silnici.

Všechny naše vozy mají speciální úpravu pro safari, zahrnující zvětšený vnitřní prostor pro dostatečné pohodlí pěti (u prodloužených verzí až sedmi) osob uvnitř vozu a výsuvnou střechu pro bezpečné a ničím nerušené pozorování a fotografování zvířat.

Všechny safari vozy mají výsuvnou střechu
Všechny safari vozy mají výsuvnou střechu

Ve vozech Land Cruiser máme obvykle lednici a v minivanech chladící box, obojí dostatečně velké pro zásoby pitné vody na celý váš pobyt.

Některá vozidla jsou také vybavena doplňkovým panelem s elektrickými zásuvkami pro dobíjení vašich mobilních telefonů, fotoaparátů a jiných elektrických udělátek.

Naši řidiči a průvodci jsou během safari vybavení rádiovými vysílačkami a jsou tak ve spojení s ostatními průvodci v parku. Díky tomu jsou schopni velmi rychle reagovat na pohyb zvířat po parku a zajistit vám tak ta nejlepší aktuální místa pro pozorování. 

Po každém návratu ze safari prochází vozidla technickou kontrolou, aby se minimalizovalo riziko problémů při příští cestě.

Levnější alternativou pro safari výlet je Toyota minivan
Levnější alternativou pro safari výlet je Toyota minivan

Tour Operators Society of Kenya

Cestovní kancelář Tazama Africa Holidays je členem Společnosti keňských cestovních kanceláří (Tour Operators Society of Kenya, TOSK). TOSK je jedním z klíčových obchodních sdružení cestovního ruchu v Keni a zastupuje zájmy více než 400 nejzkušenějších profesionálních touroperátorů. Služby všech členů byly zkontrolovány nezávislým kontrolorem TOSK. Jsme také vázaní Kodexem chování TOSK, jehož cílem je poskytnout všem klientům nejvyšší možnou kvalitu služeb.

Recenze

Zajímá vás, co o nás napsali naši zákazníci z celého světa, včetně České republiky? Můžete se podívat na naše recenze na cestovatelském portálu Trip Advisor. Jsme rádi, že s námi byli všichni naši zákazníci v minulosti velmi spokojení a dali nám vynikající hodnocení 4,96 z 5 možných. Děkujeme!