Lake Naivasha Sopa Resort

Lake Naivasha Sopa Resort nabízí ubytování, restauraci, venkovní bazén, bar a zahradu. V celém objektu je zdarma dostupné Wi-Fi.

Lake Naivasha Sopa Resort se nachází na břehu jezera Naivasha a je vzdálený 13 km od národního parku Hell’s Gate.

Ubytování

Stylové chatky jsou postavené ve tvaru půlměsíce a mají pokoje v přízemí a v prvním patře.

Pokoje pro hosty v patře mají jednu manželskou postel a balkón, ty v přízemí mají dvě postele velikosti Queen a obývací pokoj, ze kterého vedou dveře na terasu.
Všechny pokoje mají velká přední okna, televizory, mini-bary, telefony, elektronické trezory a zařízení na přípravu čaje a kávy.

Vnější stěny chaty mají kamenné zdi s popínavými rostlinami.

Restaurace

Jídla se podávají v podobě bohatých švédských stolů z kontinentální, keňské i středomořské kuchyně. Ty jsou doplněny výběrem domácího pečiva a čerstvého ovoce a zeleniny.

Jídelna má také velkou venkovní terasu se stoly zastíněnými deštníky pro ty, kteří si chtějí vychutnat jídlo venku.

Bar

Bazén

Resort disponuje velkým bazénem s občerstvením typu pizza, hamburgery, párky v rohlíku, sendviče a samozřejmě hranolky 🙂

Zebry a žirafy přímo před okny pokoje

Přímo v komplexu doslova pod okny chatek se pohybují především zebry, žirafy a koně. Je ale také noční zastávkou pro hrochy, když večer opouštějí jezero. Na bezpečnost turistů při pozorování zvířat v areálu dohlížejí zaměstnanci hotelu.

Safari na lodi a pěší safari

Jedna z možných aktivit je projížďka po jezeře Naivasha na lodi, ze které můžete sledovat vodní ptactvo či hrochy. Pokud byste chtěli, můžete lodí dojet na protější břeh a užít si pěší safari se zkušeným průvodcem, se kterým se pohybujete přímo mezi zvířaty. Především se jedná o zebry, antilopy a žirafy.